3 Comments
User's avatar
Ibi's avatar

Cinikusan mondta. Egyetértek vele: mindenki, aki Ukrajnával szimpatizál, menjen és harcoljon értük. (Ne másokat küldjön és ne a közpénzből finanszorozzák!!!)

Dithte's avatar

Magyarországon és Nyugat-Európában igen sokan meggyőződéssel állítják, hogy a szegény Ukrajnát megtámadta a gaz Oroszország és Európáig meg sem áll. Bőven van bátor - Zelenszkij hadseregét erősítő - tábor! :)