4 Comments
User's avatar
endrebá's avatar

Nem kell sok mondatban fogalmazni, nem kell szóvirágok mögé rejteni, mert a lényeg rövid, a lényeg egyértelmű.

(és a pénzhatalom urai bonyolultan is értették, ez már a választópolgároknak van megfogalmazva)

A következő szintű üzenet kb ennyi lesz : "OKÉ HÜLYÉK , TI AKARTÁTOK"

MOLNÁR SÁNDORNÉ's avatar

GERHARD JÓL MONDTA.PUTYIN IS AZ IGAZAT SZÓLTA.KÖSZÖNJÜK VILÁGHELYZETE.

Bakti Vali's avatar

Köszönöm Kedves Admin! Nagy baj lesz. 1 db őrült zelenszki miatt? vagy direkt ezt akarja a globál maffia?

Ida's avatar

Direkt! Semmi nem történt véletlenül. De ahol "covidoztak" és "vakcináztak", ott minden vezető ennek a tervnek a része és végrehajtója!