13 Comments
User's avatar
Bodor miklós László's avatar

Kedves Imre! Milyen többségről ír?Én úgy tapasztalom, hogy a többség a jelenlegi kormányra szavazott.

A történelemben már volt olyan, hogy a kisebbség többségnek kiáltotta ki magát: tudja - mensevik/bolsevik...

Imre! A gyermekvédelem a társadalmi jövő védelme, még ha nem is érti!

Éva Erzsébet Beke's avatar

Megint nagyszerű volt Christine ... "szervezzenek Pride-ot de vegyenek magukra valamit" 😤

Hegedűs Imre's avatar

Egyikük sem Magyarországot, hanem a Fidesz most éppen gyerekvédelemre hivatkozó korlátozását védi. Ha tényleg kíváncsi az ország helyzetére jöjjön ide és álljon szóba azzal a többséggel is, akik nem a Fideszre és politikájára szavaztak.

Ida's avatar

Lehet, de valahogy közölni akarják, hogy nekik is tele van a cipőjük már az eu-s nyomorultak terrorizálásával! Persze, minden ország lakossága jobban látja a saját "vezetői" tetteit, mint a nem ott élő emberek...

Judit Lindermeir's avatar

A legnagyobb baj az, hogy itt süket fülekre talál minden igaz szó!

Ida's avatar

Csak az a nagy kár, hogy azoknak a szegény európai képviselőknek mosogatniuk kell másodállásban, hogy a megélhetésüket biztosítani tudják! Legalábbis gondolom azért üres a terem mindig!

Éva Erzsébet Beke's avatar

Nagyon jó ... egy csepp felüdülés a humoroddal ❤

Judit Lindermeir's avatar

Mindig üres a terem úgy mint a magyar parlament is amikor az igazak felszólalásait elhallgattatjak, érdemleges válasz nélkül hagyva!

Ida's avatar

Hiába, na! Kajálniuk kell, ezért folyamatosan mosogatni járnak...! :) Gondolom legalábbis...

Hegedűs Imre's avatar

Mégis, mit válaszoljanak? Hívják ide hogy nézze meg, valójában mennyire törődik a gyerekekkel a gyerekvédelem mögé bújó Orbán Viktor? Jámbor Andrástól és Magyar Pétertől tudjuk - felvételek alapján is. A volt köztársasági elnök és az igazságügyminiszter is ilyen ügy miatt mondott le.

Igz Navi's avatar

A ReMix nevu Europai konservativ hir-portal 21 cikkebol 10 Magyarorszaggal kapcsolatos . Megpedig positiv iranyba .

Endre Rakosi's avatar

Orommel hallgattam meg.

Horváth Erzsébet's avatar

Csak szaporodjon a normalitás, mert akkor még nincs elveszve Európa!