Magyarország és a Pride - Két ütős felszólalás az Európa Parlamentben! - Érdemes megnézni és meghallgatni mind a két képviselőt, akik kiálltak Magyarország mellett!
Egyikük sem Magyarországot, hanem a Fidesz most éppen gyerekvédelemre hivatkozó korlátozását védi. Ha tényleg kíváncsi az ország helyzetére jöjjön ide és álljon szóba azzal a többséggel is, akik nem a Fideszre és politikájára szavaztak.
Lehet, de valahogy közölni akarják, hogy nekik is tele van a cipőjük már az eu-s nyomorultak terrorizálásával! Persze, minden ország lakossága jobban látja a saját "vezetői" tetteit, mint a nem ott élő emberek...
Csak az a nagy kár, hogy azoknak a szegény európai képviselőknek mosogatniuk kell másodállásban, hogy a megélhetésüket biztosítani tudják! Legalábbis gondolom azért üres a terem mindig!
Mégis, mit válaszoljanak? Hívják ide hogy nézze meg, valójában mennyire törődik a gyerekekkel a gyerekvédelem mögé bújó Orbán Viktor? Jámbor Andrástól és Magyar Pétertől tudjuk - felvételek alapján is. A volt köztársasági elnök és az igazságügyminiszter is ilyen ügy miatt mondott le.
Kedves Imre! Milyen többségről ír?Én úgy tapasztalom, hogy a többség a jelenlegi kormányra szavazott.
A történelemben már volt olyan, hogy a kisebbség többségnek kiáltotta ki magát: tudja - mensevik/bolsevik...
Imre! A gyermekvédelem a társadalmi jövő védelme, még ha nem is érti!
Megint nagyszerű volt Christine ... "szervezzenek Pride-ot de vegyenek magukra valamit" 😤
Egyikük sem Magyarországot, hanem a Fidesz most éppen gyerekvédelemre hivatkozó korlátozását védi. Ha tényleg kíváncsi az ország helyzetére jöjjön ide és álljon szóba azzal a többséggel is, akik nem a Fideszre és politikájára szavaztak.
Lehet, de valahogy közölni akarják, hogy nekik is tele van a cipőjük már az eu-s nyomorultak terrorizálásával! Persze, minden ország lakossága jobban látja a saját "vezetői" tetteit, mint a nem ott élő emberek...
A legnagyobb baj az, hogy itt süket fülekre talál minden igaz szó!
Csak az a nagy kár, hogy azoknak a szegény európai képviselőknek mosogatniuk kell másodállásban, hogy a megélhetésüket biztosítani tudják! Legalábbis gondolom azért üres a terem mindig!
Nagyon jó ... egy csepp felüdülés a humoroddal ❤
Mindig üres a terem úgy mint a magyar parlament is amikor az igazak felszólalásait elhallgattatjak, érdemleges válasz nélkül hagyva!
Hiába, na! Kajálniuk kell, ezért folyamatosan mosogatni járnak...! :) Gondolom legalábbis...
Mégis, mit válaszoljanak? Hívják ide hogy nézze meg, valójában mennyire törődik a gyerekekkel a gyerekvédelem mögé bújó Orbán Viktor? Jámbor Andrástól és Magyar Pétertől tudjuk - felvételek alapján is. A volt köztársasági elnök és az igazságügyminiszter is ilyen ügy miatt mondott le.
A ReMix nevu Europai konservativ hir-portal 21 cikkebol 10 Magyarorszaggal kapcsolatos . Megpedig positiv iranyba .
Orommel hallgattam meg.
Csak szaporodjon a normalitás, mert akkor még nincs elveszve Európa!