10 Comments
User's avatar
Karch Kálmán's avatar

A kaszinókirály megerősíti a keleti katár mellett a légvédelmet. Mondhatni, szép és jó! De mi van a civil lakosság védelmével, az óvóhelyekkel? Cionista kurmányunk erről hallgat, mint sz@r a gazban.

Igz Navi's avatar

Megerositi ? Mivel ? Lec-keritessel ?

Bartucz Roland's avatar

Aruló zsidók mindet ki kell üzni a hatalomból

Csathó Gábor's avatar

Az igazságérzet ezt kívánná...

Azért nem gondolom, hogy mindegyiket. De a NER-eseket mindenképpen.

Kezdve (de nem befejezve náluk) a magukat kereszténynek MONDÓ, de a sátán zsinagógájához tartozó "egyedekkel".

Hentes László's avatar

ezen nincs mit meglepődni,mindkét oldal kipróbálja az új fegyvereket - kisérleti darabokból itt dől el,hogy fejlesszék-e?róth manó - hétmillió fasisztának nem építünk atombiztos óvóhelyeket. csermanek jános - a magyarok 19-ben nem álltak a vörös hadsereg mellé,sem 44-ben . 56-ban fellázadtak a néphatalom ellen - ássanak maguknak árkokat takarják le gallyakkal és hordjanak rá földet,többet nem költünk rájuk. a módszerváltás után,meg elfelejtette minden kurmány,ha esetleg háború lesz,menedék is kell.a kontinensen nálunk nincs egyedül óvóhely rendszer - a horthy-éra idején építettek ma múzeumok. a béke arra való,hogy készüljünk a háborúra - szun-ce.köszönet a maszop-szadesz kurmánynak,hogy amerika követelésére leépítette a honvédséget,mert a cia szerint a térség minden országára veszélyt jelent egy 110 000 fős hadsereg. 1997-ben megcsinálták - 2000-re még a szlovén hadsereg is erősebb volt.

Csathó Gábor's avatar

Szomorú, tragikus, hogy így KELL lennie.

Öntelt, ostoba "nyugatnak" hamarabb is megjöhetett volna az agya...

Egyre kevésbé lehet látni, mi lesz a vége.

Egyébként kérdésedre: Valószínűleg igen.

Ha már az övéké nem lehet - ne legyen másé sem.

Zsidó mentalitás....

Bartucz Roland's avatar

A sátán álltal kiválasztott nép

Igz Navi's avatar

Itt Americaban nagy(capitol) 'S' el irjak a satan nevet .Ertheto.

Bakti Vali's avatar

Úgy néz ki, ahogyan írtad.

Bartucz Roland's avatar

A zsidók a rörténelem során több mint 100 országból voltak kitíltva..az ,hogy is van : befogadjták őket majd űldözi az őket nefogadó nép! Tele a zsidók történelme progromokkal