14 Comments
User's avatar
Ida's avatar

Nem, nem a középszerű emberek, hanem a bűnözők verődtek bandákba, és élik világukat... Egyébként az egész bolygón így van...

Ibi's avatar

Jézus nélkül mindenki csak bohóc. Miért veszitek (be) a világ szinjátékát? Az Ég és Föld elmúlnak. A lélek az, ami örökké marad! Nem gondoljátok, hogy épp itt az ideje a valódi felkészülésnek?! Nézzetek már bele a bibliába! Az Isten levele számunkra.

Zsótérné Kiss Judit Tünde's avatar

Szerintem az egyetlen párt aki tenne valamit a magyar nemzetért , az országért, a mezőgazdaságért, az egészségügyért, az oktatásért, a gyermekekért az a Mi Hazánk Mozgalom!

Hajrá Mi Hazánk Mozgalom!!!

Karch Kálmán's avatar

Az MHM is inkább mézkiállítást szervez, mint egy teljes körű vizsgálatot a covid bűnök feltárására, hogy a bűnösök megkapják megérdemelt büntetésüket.

lehidrom's avatar

Ott tesznek ahol tudnak... Lassan, lépésről lépésre haladnak előre, nem ígérgetnek, hazudoznak. Ez az út sokkal nehezebb és rögösebb. Van több út is, egyik szebb mint a másik, amint látjuk.

Hegedűs Imre's avatar

Sajnos a nézőtér nem üres: Az embereknek majdnem a fele az egyik, másik majdnem fele a másik bohócot nézi - és köztük vagyunk néhányan, akik egyik bohócból sem kérünk... A többivel egyetértek.

Bakti Vali's avatar

Csendbe kell lenni, hagyni mindent, .... nem lesz semmid, de boldog leszel. csakhogy ez akkor lesz, mármint a béke , amikor az Úr Jézus visszajön és kitakarítja a károkozókat és Benne híve, békében leszünk, bár egy lerombolt világban, de amit építünk és jót teszünk egymással is az bennünket épít és emberré leszünk. Most megelőztek bennünket az állatok és sokszor ők mutatnak példát. Várjatok kicsit és szorosan ragaszkodjatok a Megváltóhoz.

Hírháló Nemzeti's avatar

Zsebrejátszó politikusok a zsebben, a pénzosztó hülyesége kötelező...

Klára Dézsy's avatar

Teljesen egyetértek. Nem nehéz rájönni, hogy Petikeről van szó.

Szerintem inkább az MHM, ha már változtatni akarunk.

Hírháló Nemzeti's avatar

Nem csak róla van szó, a teljes demokráciásdit jótszókról!

Klára Dézsy's avatar

Ok értem. Csak ez az mlm konkrétan a Tisza.

Hegedűs Imre's avatar

A Fideszt ugyanúgy egy bohóc irányítja.

Klára Dézsy's avatar

Ezen nincs mit vitatkozni. 😊

Hírháló Nemzeti's avatar

TELITALÁLAT! Erre lenne szükség, a birkaság ellenében...