2 Comments
User's avatar
Angi Andi's avatar

Nagy igazságot fogalmazott meg ismét az orosz elnök.....

Ida's avatar

Ja, csak kár hogy ő is az ENSZ és egyéb zsidógittegylet vezetésével képzeli el a jövőt. Na és a WEF terv szerint dolgozik!