4 Comments
User's avatar
Ida's avatar

Azért, szerintem nagy a harc a legaljasabb, legkegyetlenebb, leggyilkosabb címért! Nem Bident védem, de az elődjei se voltak jobbak...

Éva Erzsébet Beke's avatar

Kénytelen voltam like-olni 😢 ... mert így tudok írni csak: az jutott eszembe, hogy ezeket a politikusokat - nevük említését - két-három évtizede milyen tisztelet övezte a médiában ... Mellékesen, zárójelben az is, borzalmak történtek a börtönökben 😢

Vilag Helyzete's avatar

A like az itt mindig a tartalom megosztásának és elkészítésének elismerését jelenti, soha nem azt, hogy magával a ott szereplő aggasztó vagy szomorú összefüggésekkel egyetértünk vagy sem.

És sajnos így van, ahogy írod: egy mesterségesen eltorzított valóságban élünk, ahol háborúcsinálók tűnnek fel a béke követeiként, míg sokszor olyanokat címkéznek fel háborús bűnösnek, diktátornak vagy közellenségnek, akik éppen velük szemben próbáltak ellenállást kifejteni. És akkor a főáramú média propagandatevékenységéről és a valódi újságírás megszűnéséről nem is beszéltem.

Éva Erzsébet Beke's avatar

Szuper, szuper, like a köbön 👍