0:00
/
Transcript

Újabb templom égett le Franciaországban: Most a történelmi Église Saint-Cyriaque templom Montenach-ban - Videó

Lángokban állt és leégett április 30-án a történelmi Église Saint-Cyriaque templom Montenach-ban, Franciaországban! Túlélt két világháborút, de nem tudta túlélni a sokszínűséget...

🔥 Lángokban állt és leégett április 30-án a történelmi Église Saint-Cyriaque templom Montenach-ban, Franciaországban!

A lángok gyorsan elpusztították a tetőt és a harangtornyot, a károk nagyon súlyosak. Körülbelül 60 tűzoltó dolgozott a helyszínen, és a tűz nagyon gyorsan terjedt a szél miatt.

Túlélt két világháborút, de nem tudta túlélni a sokszínűséget... - ami természetesen csak rosszindulatú feltételezés .... : a hírekben elektromos zárlat, avartűz vagy ismeretlen okok fognak szerepelni....
(VilagHelyzete saját megj.)

Share

Leave a comment

Discussion about this video

User's avatar

Ready for more?