🔥 Lángokban állt és leégett április 30-án a történelmi Église Saint-Cyriaque templom Montenach-ban, Franciaországban!
A lángok gyorsan elpusztították a tetőt és a harangtornyot, a károk nagyon súlyosak. Körülbelül 60 tűzoltó dolgozott a helyszínen, és a tűz nagyon gyorsan terjedt a szél miatt.
Túlélt két világháborút, de nem tudta túlélni a sokszínűséget... - ami természetesen csak rosszindulatú feltételezés .... : a hírekben elektromos zárlat, avartűz vagy ismeretlen okok fognak szerepelni.... (VilagHelyzete saját megj.)
Playback speed
×
Share post
Share post at current time
Share from 0:00
0:00
/
Transcript
Újabb templom égett le Franciaországban: Most a történelmi Église Saint-Cyriaque templom Montenach-ban - Videó
Lángokban állt és leégett április 30-án a történelmi Église Saint-Cyriaque templom Montenach-ban, Franciaországban! Túlélt két világháborút, de nem tudta túlélni a sokszínűséget...
May 02, 2026
Authors
Recent Posts










