27 Comments
User's avatar
AnonimeDerel27's avatar

-> [𝐀 𝐯𝐢𝐝𝐞ó 𝐟𝐨𝐫𝐝í𝐭á𝐬𝐚 𝐥𝐞𝐧𝐭𝐞𝐛𝐛] <-

Ö𝙨𝙨𝙯𝙚𝙛𝙤𝙜𝙡𝙖𝙡ó:

Szóval Amikor ezt a szöveget ezt valahogy így érti Trump

azaz arra panaszkodik, hogy az Egyesült Államok gazdaságát,

érdekeit más országok / más szereplők semmibe nézik vagy kifosztják de Irán mindenek felett.[Az 1979-es iráni forradalom után az USA és más nyugati országok szankciókat vezettek be Irán ellen, így az iráni olaj jelentős része nem jutott el a világpiacra.

Ez olajhiányt és áremelkedést okozott]

𝘼 𝙩ú𝙨𝙯𝙙𝙧á𝙢𝙖 1979. 𝙣𝙤𝙫𝙚𝙢𝙗𝙚𝙧 4-é𝙣 𝙏𝙚𝙝𝙚𝙧á𝙣𝙗𝙖𝙣......

𝐑𝐚𝐝𝐢𝐤á𝐥𝐢𝐬 𝐢𝐬𝐳𝐥á𝐦 𝐝𝐢á𝐤𝐨𝐤 𝐞𝐥𝐟𝐨𝐠𝐥𝐚𝐥𝐭á𝐤 𝐚𝐳 𝐚𝐦𝐞𝐫𝐢𝐤𝐚𝐢 𝐧𝐚𝐠𝐲𝐤ö𝐯𝐞𝐭𝐬é𝐠𝐞𝐭 𝐈𝐫á𝐧𝐛𝐚𝐧, é𝐬 52 𝐚𝐦𝐞𝐫𝐢𝐤𝐚𝐢 𝐝𝐢𝐩𝐥𝐨𝐦𝐚𝐭á𝐭 𝐭ú𝐬𝐳𝐮𝐥 𝐞𝐣𝐭𝐞𝐭𝐭𝐞𝐤.

1979. 𝐧𝐨𝐯𝐞𝐦𝐛𝐞𝐫 14-é𝐧 𝐚𝐳 𝐔𝐒𝐀 𝐛𝐞𝐟𝐚𝐠𝐲𝐚𝐬𝐳𝐭𝐨𝐭𝐭𝐚 𝐚𝐳 𝐢𝐫á𝐧𝐢 𝐤𝐨𝐫𝐦á𝐧𝐲 𝐦𝐢𝐧𝐭𝐞𝐠𝐲 8-12 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐢á𝐫𝐝 𝐝𝐨𝐥𝐥á𝐫𝐧𝐲𝐢 𝐯𝐚𝐠𝐲𝐨𝐧á𝐭, 𝐚𝐦𝐞𝐥𝐲 𝐚𝐦𝐞𝐫𝐢𝐤𝐚𝐢 𝐛𝐚𝐧𝐤𝐨𝐤𝐛𝐚𝐧 𝐯𝐨𝐥𝐭.

𝘼𝙯 𝙐𝙎𝘼 𝙢𝙚𝙜𝙩𝙞𝙡𝙩𝙤𝙩𝙩𝙖 𝙖 𝙡𝙚𝙜𝙩ö𝙗𝙗 𝙞𝙧á𝙣𝙞 𝙩𝙚𝙧𝙢é𝙠 𝙞𝙢𝙥𝙤𝙧𝙩𝙟á𝙩, é𝙨 𝙡𝙚á𝙡𝙡í𝙩𝙤𝙩𝙩𝙖 𝙖 𝙠𝙖𝙩𝙤𝙣𝙖𝙞 𝙚𝙨𝙯𝙠ö𝙯ö𝙠 𝙨𝙯á𝙡𝙡í𝙩á𝙨á𝙩 𝙄𝙧á𝙣𝙗𝙖.

1980.- á𝐩𝐫𝐢𝐥𝐢𝐬á𝐛𝐚𝐧 𝐚𝐳 𝐔𝐒𝐀 𝐦𝐞𝐠𝐬𝐳𝐚𝐤í𝐭𝐨𝐭𝐭𝐚 𝐚 𝐟𝐨𝐫𝐦á𝐥𝐢𝐬 𝐝𝐢𝐩𝐥𝐨𝐦á𝐜𝐢𝐚𝐢 𝐤𝐚𝐩𝐜𝐬𝐨𝐥𝐚𝐭𝐨𝐭 𝐈𝐫á𝐧𝐧𝐚𝐥.

1984.- 𝐀𝐳 𝐔𝐒𝐀 𝐡𝐢𝐯𝐚𝐭𝐚𝐥𝐨𝐬𝐚𝐧 𝐚 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐨𝐫𝐢𝐳𝐦𝐮𝐬 á𝐥𝐥𝐚𝐦𝐢 𝐭á𝐦𝐨𝐠𝐚𝐭ó𝐣á𝐧𝐚𝐤 𝐦𝐢𝐧ő𝐬í𝐭𝐞𝐭𝐭𝐞 𝐈𝐫á𝐧𝐭

1995.- 𝐁𝐢𝐥𝐥 𝐂𝐥𝐢𝐧𝐭𝐨𝐧 𝐞𝐥𝐧ö𝐤 𝐭𝐞𝐥𝐣𝐞𝐬 𝐤ö𝐫ű 𝐤𝐞𝐫𝐞𝐬𝐤𝐞𝐝𝐞𝐥𝐦𝐢 é𝐬 𝐛𝐞𝐟𝐞𝐤𝐭𝐞𝐭é𝐬𝐢 𝐞𝐦𝐛𝐚𝐫𝐠ó𝐭 𝐫𝐞𝐧𝐝𝐞𝐥𝐭 𝐞𝐥, 𝐦𝐞𝐠𝐭𝐢𝐥𝐭𝐯𝐚 𝐚𝐳 𝐚𝐦𝐞𝐫𝐢𝐤𝐚𝐢 𝐜é𝐠𝐞𝐤𝐧𝐞𝐤 𝐚𝐳 𝐢𝐫á𝐧𝐢 𝐨𝐥𝐚𝐣- é𝐬 𝐠á𝐳𝐢𝐩𝐚𝐫𝐛𝐚𝐧 𝐯𝐚𝐥ó 𝐫é𝐬𝐳𝐯é𝐭𝐞𝐥𝐭.

𝑨 2000-𝒆𝒔 é𝒗𝒆𝒌 𝒆𝒍𝒆𝒋é𝒕ő𝒍 𝒌𝒆𝒛𝒅𝒗𝒆 𝑰𝒓á𝒏 𝒗𝒊𝒕𝒂𝒕𝒐𝒕𝒕 𝒏𝒖𝒌𝒍𝒆á𝒓𝒊𝒔 𝒑𝒓𝒐𝒈𝒓𝒂𝒎𝒋𝒂 𝒗á𝒍𝒕 𝒂 𝒏𝒆𝒎𝒛𝒆𝒕𝒌ö𝒛𝒊 𝒔𝒛𝒂𝒏𝒌𝒄𝒊ó𝒔 𝒑𝒐𝒍𝒊𝒕𝒊𝒌𝒂 𝒆𝒈𝒚𝒊𝒌 𝒍𝒆𝒈𝒇ő𝒃𝒃 𝒇ó𝒌𝒖𝒔𝒛𝒑𝒐𝒏𝒕𝒋á𝒗á.[Ú𝐫á𝐧𝐝ú𝐬í𝐭á𝐬]

É𝐬 𝐚𝐳 𝐞𝐧𝐬𝐳-𝐛𝐞𝐧 𝐑𝐞𝐚𝐠á𝐥𝐭𝐚𝐤 𝐞𝐫𝐫𝐞 é𝐬 𝐎𝐫𝐨𝐬𝐳𝐨𝐫𝐬𝐳á𝐠 𝐢𝐬 𝐈𝐫á𝐧 𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧 𝐬𝐳𝐚𝐯𝐚𝐳𝐨𝐭𝐭 (2006)

15 𝐬𝐳𝐚𝐯𝐚𝐳𝐚𝐭 𝐒𝐞𝐧𝐤𝐢 𝐬𝐞𝐦 𝐬𝐳𝐚𝐯𝐚𝐳𝐨𝐭𝐭 𝐚 𝐬𝐳𝐚𝐧𝐤𝐜𝐢ó𝐤 𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧.......[meghozták a szankciókat Irán ellen]

https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Security_Council_Resolution_1737

[Persze nem ingyen alkuk árán de a kínaiak és az oroszok is Irán ellen szavaztak azaz - lásd Putyin & Bush Telefon ..........]

Trump gyakran panaszkodik NATO‑ügyeknél, hogy az USA viszi a fő terhet a katonai költségekből, miközben az európai országok nem hozzák a megfelelő arányt és nem állnak teljesen az Amerikai érdekek mögé. De ez persze a közel keletre is igaz pl Egyesült Arab Emírségek de persze nem ugyanúgy mint a Nato szövetségesekre valahogy erre tudok gondolni.

Az elhangzottak alapján ....

Trump

𝐀𝐳é𝐫𝐭 𝐯𝐚𝐠𝐲𝐨𝐤 𝐢𝐭𝐭, 𝐦𝐞𝐫𝐭 𝐞𝐥𝐧ö𝐤 𝐬𝐳𝐞𝐫𝐞𝐭𝐧é𝐤 𝐥𝐞𝐧𝐧𝐢, é𝐬 é𝐧 𝐬𝐳𝐞𝐦é𝐥𝐲 𝐬𝐳𝐞𝐫𝐢𝐧𝐭 𝐛𝐞𝐥𝐞𝐟á𝐫𝐚𝐝𝐭𝐚𝐦 𝐚𝐛𝐛𝐚 𝐡𝐨𝐠𝐲 𝐥á𝐭𝐨𝐦, 𝐡𝐨𝐠𝐲𝐚𝐧 𝐫𝐚𝐛𝐨𝐥𝐣á𝐤 𝐤𝐢(verik át) 𝐞𝐳𝐭 𝐚 𝐧𝐚𝐠𝐲𝐬𝐳𝐞𝐫ű 𝐨𝐫𝐬𝐳á𝐠𝐨𝐭.(USA)

𝐒𝐳ö𝐯𝐞𝐭𝐬é𝐠𝐞𝐬𝐞𝐢𝐧𝐤 𝐜𝐬𝐚𝐤 𝐚 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥é𝐦𝐚 𝐞𝐠𝐲 𝐫é𝐬𝐳é𝐭 𝐤é𝐩𝐞𝐳𝐢𝐤, 𝐚𝐳 𝐢𝐠𝐚𝐳𝐢 𝐛ű𝐧ö𝐬 𝐈𝐫á𝐧.

𝐌𝐢é𝐫𝐭 𝐧𝐞𝐦 𝐭𝐮𝐝𝐧á𝐧𝐤 𝐛𝐞𝐦𝐞𝐧𝐧𝐢, é𝐬 𝐞𝐥𝐯𝐞𝐧𝐧𝐢 𝐭ő𝐥ü𝐤 𝐞𝐠𝐲 𝐤𝐢𝐬 𝐨𝐥𝐚𝐣𝐚𝐭 𝐚 𝐭𝐞𝐧𝐠𝐞𝐫𝐩𝐚𝐫𝐭𝐢 𝐭𝐞𝐫ü𝐥𝐞𝐭𝐞𝐢𝐤𝐫ő𝐥?

Riporter-----

𝙝𝙤𝙜𝙮𝙖𝙣 𝙩𝙚𝙣𝙣é𝙙 𝙚𝙯𝙩 𝙢𝙚𝙜? 𝘽𝙚𝙠ü𝙡𝙙𝙚𝙣é𝙙 𝙖 𝙩𝙚𝙣𝙜𝙚𝙧é𝙨𝙯𝙜𝙮𝙖𝙡𝙤𝙜𝙤𝙨𝙤𝙠𝙖𝙩? 𝙈𝙚𝙜𝙠𝙤𝙘𝙠á𝙯𝙩𝙖𝙩𝙣á𝙡 𝙚𝙜𝙮 𝙝á𝙗𝙤𝙧ú𝙩?

Trump

Ő𝐤 𝐇𝐚𝐝𝐝 𝐤𝐚𝐩𝐣á𝐤 𝐦𝐞𝐠 𝐈𝐫á𝐧𝐭 𝐭𝐞 𝐦𝐞𝐠 𝐯𝐞𝐝𝐝 𝐞𝐥 𝐚𝐳 𝐨𝐥𝐚𝐣𝐮𝐤𝐚𝐭 É𝐧 𝐞𝐳𝐭 𝐭𝐞𝐧𝐧é𝐦.

Riporter-----

𝐇𝐨𝐠𝐲𝐚𝐧 ? Ú𝐠𝐲 é𝐫𝐭𝐞𝐦, 𝐦𝐢 𝐭é𝐧𝐲𝐥𝐞𝐠 𝐡á𝐛𝐨𝐫ú𝐭 𝐚𝐤𝐚𝐫𝐮𝐧𝐤?

É𝙣 𝙣𝙚𝙢 𝙫𝙚𝙣𝙣é𝙢 𝙚𝙡 𝙖𝙯 𝙤𝙡𝙖𝙟𝙪𝙠𝙖𝙩.

Trump

𝐁𝐞𝐦é𝐬𝐳

Riporter-----

𝐇𝐨𝐠𝐲𝐚𝐧 𝐦𝐞𝐠𝐲ü𝐧𝐤(𝐦𝐞𝐧𝐧é𝐧𝐤) 𝐛𝐞?

Trump

𝐇𝐚 𝐠𝐲𝐞𝐧𝐠é𝐤 𝐥𝐞𝐬𝐳ü𝐧𝐤 𝐡á𝐛𝐨𝐫ú𝐳𝐧𝐢 𝐟𝐨𝐠𝐮𝐧𝐤.

Riporter-----

𝐎𝐤é 𝐡𝐨𝐠𝐲𝐚𝐧 𝐦𝐞𝐧𝐧é𝐧𝐤 𝐛𝐞?𝐌𝐢𝐭 𝐜𝐬𝐢𝐧á𝐥𝐮𝐧𝐤?

Trump

𝐄𝐥𝐧é𝐳é𝐬𝐭 𝐡á𝐛𝐨𝐫ú 𝐥𝐞𝐬𝐳, é𝐬 𝐚 𝐊ö𝐳𝐞𝐥-𝐊𝐞𝐥𝐞𝐭𝐞𝐧 𝐟𝐨𝐠 𝐞𝐥𝐤𝐞𝐳𝐝ő𝐝𝐧𝐢.

Riporter-----

𝐌𝐢 𝐯𝐚𝐧, 𝐡𝐚 𝐚 𝐬𝐳𝐨𝐯𝐣𝐞𝐭𝐔𝐧𝐢ó 𝐚𝐳𝐭 𝐦𝐨𝐧𝐝𝐣𝐚 𝐭𝐞 𝐞𝐳𝐭 𝐜𝐬𝐢𝐧á𝐥𝐨𝐝 𝐈𝐫á𝐧𝐧𝐚𝐥, é𝐬 𝐦𝐢 𝐛𝐞𝐚𝐯𝐚𝐭𝐤𝐨𝐳𝐮𝐧𝐤?

Trump

𝐍𝐞𝐦 𝐡𝐢𝐬𝐳𝐞𝐦 𝐡𝐨𝐠𝐲 𝐞𝐳𝐭 𝐦𝐞𝐠𝐭𝐞𝐧𝐧é𝐤.

𝙇𝙚𝙜𝙠ö𝙯𝙚𝙡𝙚𝙗𝙗, 𝙖𝙢𝙞𝙠𝙤𝙧 𝙄𝙧á𝙣 𝙢𝙚𝙜𝙩á𝙢𝙖𝙙𝙟𝙖 𝙚𝙯𝙩 𝙖𝙯 𝙤𝙧𝙨𝙯á𝙜𝙤𝙩

𝐦𝐞𝐧𝐣ü𝐧𝐤 𝐛𝐞, é𝐬 𝐫𝐚𝐠𝐚𝐝𝐣𝐮𝐤 𝐦𝐞𝐠 𝐚𝐳 𝐞𝐠𝐲𝐢𝐤 𝐥𝐞𝐠𝐧𝐚𝐠𝐲𝐨𝐛𝐛 𝐨𝐥𝐚𝐣𝐥é𝐭𝐞𝐬í𝐭𝐦é𝐧𝐲ü𝐤𝐞𝐭

Ú𝙜𝙮 é𝙧𝙩𝙚𝙢 𝙚𝙡𝙛𝙤𝙜𝙡𝙖𝙡𝙟𝙪𝙠 é𝙨 𝙢𝙚𝙜𝙩𝙖𝙧𝙩𝙟𝙪𝙠

é𝐬 𝐯𝐢𝐬𝐬𝐳𝐚𝐬𝐳𝐞𝐫𝐞𝐳𝐳ü𝐤 𝐚 𝐯𝐞𝐬𝐳𝐭𝐞𝐬𝐬é𝐠𝐞𝐢𝐧𝐤𝐞𝐭,

𝐦𝐞𝐫𝐭 𝐞𝐳 𝐚𝐳 𝐨𝐫𝐬𝐳á𝐠 𝐭ú𝐥 𝐬𝐨𝐤𝐚𝐭 𝐯𝐞𝐬𝐳í𝐭𝐞𝐭𝐭 𝐈𝐫á𝐧 𝐦𝐢𝐚𝐭𝐭.

--------------------------------------------------EOF-----------------------------

vége vége .............

,,𝘼 𝙥𝙧𝙤𝙗𝙡é𝙢á𝙩 𝙫𝙖𝙡ó𝙨𝙯í𝙣ű𝙡𝙚𝙜 ő𝙠 𝙤𝙠𝙤𝙯𝙩á𝙠 𝙥𝙚𝙧𝙨𝙯𝙚 𝐚 𝐬𝐳é𝐥𝐬ő𝐬é𝐠𝐞𝐬 𝐈𝐬𝐳𝐥𝐚𝐦𝐢𝐬𝐭á𝐤 𝐬𝐞 𝐤ü𝐥ö𝐧𝐛𝐞𝐤 𝐚 𝐬𝐳é𝐥𝐬ő𝐬é𝐠𝐞𝐬 𝐓𝐚𝐥𝐦𝐮𝐝𝐢𝐬𝐭á𝐤𝐭ó𝐥" . (Radikális Iszlám pénzelése felfegyverzése)

[𝐀 𝐫é𝐠𝐢 𝐤𝐞𝐫𝐞𝐬𝐳𝐭é𝐧𝐲𝐬é𝐠𝐫ő𝐥 𝐧𝐞 𝐢𝐬 𝐛𝐞𝐬𝐳é𝐥𝐣ü𝐧𝐤 𝐁𝐨𝐬𝐳𝐨𝐫𝐤á𝐧𝐲ü𝐥𝐝ö𝐳é𝐬𝐞𝐤 𝐟𝐚𝐥𝐛𝐚 𝐭𝐞𝐦𝐞𝐭𝐞𝐭𝐭 𝐛𝐚𝐛á𝐤 𝐬𝐭𝐛 𝐬𝐭𝐛 𝐯𝐚𝐧 𝐨𝐭𝐭 𝐢𝐬 𝐛ő𝐯𝐞𝐧 bőven...................]„De hajrá, Vatikán-------- Támogasd az egyházat pénzzel, csak hogy értsd----- nem a 𝐧𝐨𝐫𝐦á𝐥 vallási hit vagy ideológia a probléma, hanem a szervezet maga.” (hangsúlyozom 𝐧𝐨𝐫𝐦á𝐥 vallási ideológia és nem 𝐞𝐫ő𝐬𝐳𝐚𝐤𝐨𝐬 és 𝐫á𝐞𝐫ő𝐥𝐭𝐞𝐭𝐞𝐭𝐭)

[𝘼𝙧𝙧ó𝙡 𝙢á𝙧 𝙣𝙚𝙢 𝙞𝙨 𝙗𝙚𝙨𝙯é𝙡𝙚𝙠 𝙣𝙚𝙢 𝙢𝙞𝙣𝙙𝙚𝙣𝙝𝙤𝙡 𝙙𝙚 𝙥𝙡 𝙄𝙧á𝙣𝙗𝙖𝙣 𝙠ö𝙩𝙚𝙡𝙚𝙯ő 𝙖 𝙣ő𝙠𝙣𝙚𝙠 𝙖 𝙃𝙞𝙟𝙖𝙗]

𝐓ö𝐫ö𝐤𝐎𝐫𝐬𝐳á𝐠 𝐥𝐚𝐳á𝐛𝐛 𝐬𝐨𝐤𝐤𝐚𝐥..........

𝐃𝐞 𝐚 𝐯é𝐠é𝐧 ő𝐤 𝐥𝐞𝐬𝐳𝐧𝐞𝐤 𝐚 𝐣ó 𝐟𝐢ú𝐤.

(A szokásos megcsináljuk a problémát és a végén mi leszünk a világ megmentői a jó fiúk)

Ida's avatar

,,𝘼 𝙥𝙧𝙤𝙗𝙡é𝙢á𝙩 𝙫𝙖𝙡ó𝙨𝙯í𝙣ű𝙡𝙚𝙜 ő𝙠 𝙤𝙠𝙤𝙯𝙩á𝙠 𝙥𝙚𝙧𝙨𝙯𝙚 𝐚 𝐬𝐳é𝐥𝐬ő𝐬é𝐠𝐞𝐬 𝐈𝐬𝐳𝐥𝐚𝐦𝐢𝐬𝐭á𝐤 𝐬𝐞 𝐤ü𝐥ö𝐧𝐛𝐞𝐤 𝐚 𝐬𝐳é𝐥𝐬ő𝐬é𝐠𝐞𝐬 𝐓𝐚𝐥𝐦𝐮𝐝𝐢𝐬𝐭á𝐤𝐭ó𝐥" . (Radikális Iszlám pénzelése felfegyverzése)"

Minden problémát ők okoztak és okoznak már! Nem szeretem az iszlámot se, a többi vallással együtt, de még az iszlámot is a zsidók hozták létre, a judeo-kereszténységgel együtt! Továbbá a "radikális iszlám" szervezetek is MOSZAD-CIA által létrehozott felépítmények. A gójokat folyamatos nyomás alatt kell tartaniuk...!

Hentes László's avatar

halott jenki a jó jenki ! az epstein koalíció donald duckja szerintem kurelt valami gyereklányt és van róla fotó vagy videó - netanyahunál!!

Ida's avatar

Fotó már az interneten, de Trumpot nem kell zsarolni, ő magától ostoba bűnöző!

AnonimeDerel27's avatar

https://henrymakow.com/epstein-tel-aviv.jpg

pl ez is Fake

A feliratok se egyeznek ........

itt is írják részletesebben mi a helyzet vele és miért fake a kép .....

https://www.reddit.com/r/RealOrAI/comments/1qx4oye/help_is_this_real_or_ai/

Viszont én is valószínűleg tartom hogy él .....

Az egyik őr ugye írta 4CHAN posztba hétvégén nem szállítanak át rabokat

és a furgonos aki állítólag elszállította Epsteint nem jelentkezett be (Nem írták fel a rendszámát stb stb) és hogy kicserélték őket(Epsteint egy másikra) stb stb ezek is mind benne vannak az Eptein fájlokban......

De az állítás miszerint Epstein él nincs bizonyítva.

𝙀𝙜𝙮 𝙢𝙖𝙜á𝙣𝙣𝙮𝙤𝙢𝙤𝙯ó 𝙣𝙮𝙤𝙢𝙤𝙯𝙤𝙩𝙩 𝙀𝙥𝙨𝙩𝙚𝙞𝙣 𝙪𝙩á𝙣 é𝙨 ő 𝙩𝙖𝙡á𝙡𝙩𝙖 𝙢𝙚𝙜 𝙄𝙯𝙧𝙖𝙚𝙡𝙗𝙚𝙣 𝙙𝙚 𝙢á𝙧 𝙣𝙚𝙢 𝙩𝙪𝙙𝙤𝙢 𝙝𝙤𝙡 𝙤𝙡𝙫𝙖𝙨𝙩𝙖𝙢 𝙧ó𝙡𝙖.

𝐍𝐚𝐠𝐲𝐨𝐧 𝐬𝐨𝐤 𝐟𝐚𝐤𝐞 𝐤é𝐩 𝐯𝐚𝐧 𝐚 𝐧𝐞𝐭𝐞𝐧.......

pl: Régi Meloni kép azaz ,,Giorgia Meloni has a Freemasonry necklace"

ez is fake....... (Facebook már régóta le is tiltotta a Fake Meloni képet amúgy)

https://x.com/Gitmo99/status/1575257819615567873

Ráadásul itt pl bizonyították is hogy az eredeti képen nincs is rajta a nyaklánc http://web.archive.org/web/20020105230808/http://www.geocities.com/Paris/5266/khy.html

vagy

https://www.drcommodore.it/2022/07/28/giorgia-meloni-blog-draghetta/

https://www.corriere.it/foto-gallery/politica/16_febbraio_03/i-politici-come-non-li-avete-mai-visti-quando-meloni-era-draghetta-internet-9ae262d2-ca64-11e5-a089-b5567fb53351.shtml -> itt is a 11.-kép az ......

AnonimeDerel27's avatar

Sajnos a kép Fake -így próbálják el hitelteleníteni a valós infót -

(ez nem bizonyíték Trump ellen)

𝑫𝒊𝒔𝒊𝒏𝒇𝒐𝒓𝒎𝒂𝒕𝒊𝒐𝒏 𝒂𝒕𝒕𝒂𝒄𝒌

(De ha jobban megnézed látszik rajta maszat az egész)

Jane Doe Néven valott egy nő --rape-- azaz nemi erőszak vádjával ...

(Ez benne van az Epstein aktákban de most elő nem keresem a Jane Doe ugye állnév mint a John Doe ezt használják példaként is szinte bárhol)

Amcsiban ha csak valaki tapogat és úgy érint kislányokat(ami undorító) abuse vagy sexual abuse a neve de ez !=(nem egyenlő) az erőszakkal(rape) ....

Trump-nak volt egy nyilvános ,,sexual abuse" ügye Elizabeth Jean Carroll-al.

88,3 millió dollár kártérítést ítéltek meg Elizabethnek ha jól olvastam Elizabeth tovább ment(azt állította volt közöttük rape) de igen bizonyítékok hiányában nem találta bűnösnek az esküdtszék Trumpot.....

és vannak még képek amik készítettek de jobb minőségiek pl

https://www.bellingcat.com/news/2026/02/10/grok-epstein-photos/

https://www.bellingcat.com/app/uploads/2026/02/epstein_image1-1-1536x512.png -> a hibák itt is látszanak foltok stb stb

𝐄𝐭𝐭ő𝐥 𝐟ü𝐠𝐠𝐞𝐭𝐥𝐞𝐧ü𝐥 𝐬𝐳𝐞𝐫𝐢𝐧𝐭𝐞𝐦 𝐢𝐬 𝐛ű𝐧ö𝐬 𝐓𝐫𝐮𝐦𝐩.... 𝙑𝙖𝙡ó𝙨𝙯í𝙣ű𝙡𝙚𝙜.....

(nem véletlenül fogalmazok így de ami tény az tény....)

𝐃𝐞 í𝐠𝐲 𝐮𝐠𝐲𝐞 𝐡𝐢𝐭𝐞𝐥é𝐭 𝐯𝐞𝐬𝐳𝐭𝐢 𝐚𝐳 𝐞𝐠é𝐬𝐳..........[Hogy telebombázzák fake képekkel]

Ida's avatar

Mondjuk nem lenne "sajnos", ha nem történt meg, márcsak azért is, mert akkor nem volt áldozat... De így - és persze MI-vel már bármit hamisítani lehet - akkor el kell vetni az egész történetet, bizonyíték hiányában, hiszen ha egyet is hamisítottak, akkor akármelyiket is hamisíthatták... Tehát ha így van, akkor nincs büncselekmény, és az "áldozatokat" lehet perelni hamis vádak miatt, és becsületsértésért... Zsarolni pedig a továbbiakban nem lehet ezzel egyiket "elkövetőt" se, ezért tisztának kell őket tekinteni... Ha megtették akkor is, hiszen nincs 100%-os bizonyíték. Persze ez a plebszre nem vonatkozik...

AnonimeDerel27's avatar

Trump jól tud üzletet kötni valószínűleg a későbbiekben is megússza ......

Ghislaine Maxwellt meg nem hiszem hogy elnőki kegyelemben elengedi

sokan ezt hiszik lehet igazuk lesz de sztem nem fogja hiszem az egyenlő egy beismeréssel is. Ráadásul a Társadalom nem hiszem hogy hagyná ezt Amcsiban. De aztán ki tudja lehet feledésbe merül és majd akkor.

𝐕á𝐝𝐚𝐥𝐤𝐮 𝐌𝐚𝐱𝐰𝐞𝐥𝐥-𝐧𝐞𝐤 𝐧𝐞𝐦 𝐡𝐢𝐬𝐳𝐞𝐦 𝐦é𝐠 𝐧𝐚𝐠𝐲𝐨𝐛𝐛 𝐞𝐦𝐛𝐞𝐫𝐞𝐤 𝐧𝐞𝐯é𝐭 𝐤𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐞 𝐤𝐢𝐦𝐨𝐧𝐝𝐚𝐧𝐢𝐚 ---Egyből az életére törnének a családjával és a barátaival együtt már ami megmaradt neki valószínűleg ez lenne-- /*vagy nem mond ki akkora neveket*/

AnonimeDerel27's avatar

Ez főként a nyilvánosság előtt jó elhitelteleníteni a valós infókat .....

A plebszre sok minden nem vonatkozik sajnos :( jaja

𝐄𝐩𝐬𝐭𝐞𝐢𝐧 𝐦á𝐫 𝐭ú𝐥 𝐟𝐞𝐥𝐭ű𝐧ö𝐞𝐧 𝐯é𝐠𝐞𝐳𝐭𝐞 𝐚 𝐝𝐨𝐥𝐠𝐚𝐢𝐭[majd hogy nem a nyilvánosság előtt] é𝐬 𝐚𝐡𝐨𝐥 𝐤𝐞𝐳𝐝𝐭𝐞 𝐚 𝐏𝐚𝐥𝐦 𝐁𝐞𝐚𝐜𝐡𝐞𝐧 𝐢𝐬.....(Azt hiszem ott kezdte)

𝐀𝐧𝐝𝐫á𝐬 𝐡𝐞𝐫𝐜𝐞𝐠 𝐢𝐬 𝐦𝐞𝐠ú𝐬𝐳𝐭𝐚 𝐚 𝐧𝐲𝐢𝐥𝐯á𝐧𝐨𝐬𝐬á𝐠 𝐞𝐥ő𝐭𝐭 𝐧𝐞𝐦 𝐝𝐞 𝐚 𝐙𝐨𝐫𝐫𝐨 𝐑𝐚𝐧𝐜𝐡-𝐞𝐧 𝐞𝐥𝐤ö𝐯𝐞𝐭𝐞𝐭 𝐝𝐨𝐥𝐠𝐨𝐤𝐚𝐭 𝐢𝐠𝐞𝐧.(Márpedig szerintem az ott történtek igazak)

𝙎𝙤𝙠𝙖𝙣 𝙡𝙚𝙢𝙤𝙣𝙙𝙖𝙣𝙖𝙠 𝙖𝙠𝙞𝙠 𝙗ű𝙣𝙘𝙨𝙚𝙡𝙚𝙠𝙢é𝙣𝙮𝙩 𝙠ö𝙫𝙚𝙩𝙩𝙚𝙠 𝙚𝙡 é𝙨 𝙚𝙯𝙯𝙚𝙡 𝙚𝙡 𝙫𝙖𝙣 𝙞𝙣𝙩é𝙯𝙫𝙚 . 𝙏𝙤𝙫á𝙗𝙗𝙞 𝙣𝙮𝙤𝙢𝙤𝙯á𝙨 𝙛𝙚𝙡𝙟𝙚𝙡𝙚𝙣𝙩é𝙨 𝙞𝙜𝙖𝙯𝙨á𝙜𝙨𝙯𝙤𝙡𝙜á𝙡𝙩𝙖𝙩á𝙨 𝙣𝙞𝙣𝙘𝙨!!!!!! .....

(É𝐬 𝐚𝐳é𝐫𝐭 𝐞𝐳 𝐬ú𝐥𝐲𝐨𝐬 𝐛ű𝐧𝐜𝐬𝐞𝐥𝐞𝐤𝐦é𝐧𝐲𝐞𝐤 𝐡𝐚𝐥𝐦𝐚𝐳𝐚 𝐧𝐞𝐦 𝐡𝐨𝐥𝐦𝐢 𝐞𝐥𝐬𝐢𝐤𝐤𝐚𝐬𝐳𝐭𝐣𝐮𝐤 𝐞𝐧𝐧𝐞𝐤 𝐚𝐧𝐧𝐚𝐤 𝐚 𝐩é𝐧𝐳é𝐭)[vagy adót csalunk és társai]

𝑨𝒎𝒄𝒔𝒊𝒃𝒂 𝒎á𝒓 𝒏𝒂𝒈𝒚 𝒗𝒐𝒍𝒕 𝒂 𝒕á𝒓𝒔𝒂𝒅𝒂𝒍𝒎𝒊 𝒔𝒛á𝒎𝒐𝒏𝒌é𝒓é𝒔 𝒆𝒛é𝒓𝒕 𝒏𝒚𝒊𝒍𝒗á𝒏𝒐𝒔𝒔á𝒈𝒓𝒂 𝒉𝒐𝒛𝒕á𝒌 𝒂𝒛 𝑬𝒑𝒔𝒕𝒆𝒊𝒏 𝒂𝒌𝒕á𝒌𝒂𝒕 𝒅𝒆 𝒗𝒂𝒏 𝒎é𝒈 𝒃ő𝒗𝒆𝒏 𝒕𝒂𝒌𝒂𝒓𝒈𝒂𝒕𝒏𝒊𝒗𝒂𝒍ó.................(nagy volt a nyomás a szenátorokon/képviselőkön stb stb)

𝙋𝙡𝙪𝙨𝙯 𝙖𝙯 𝙚𝙡𝙞𝙩 𝙯𝙨𝙖𝙧𝙤𝙡𝙝𝙖𝙩ó...................

Sándor István's avatar

Egy része, biztos photoshop al készült - digitálisan manipulált.

Ida's avatar

Lehetséges, de valószínűbb hogy nem! Legalábbis nem csinált semmit azokkal a szenátorokkal se, akikről kikerültek ilyen fotók... Na és Epsteint is kiszabadíttatta, a gój fegyőröket pedig börtönbezáratta...

Sándor István's avatar

Nézze, akiket akartak lebuktattak az akták kapcsán. A maradékot tovább tudják zsarolni és felhasználni a jelenlegi sakkjátszmàhoz. Ha lejár a mandátumuk, majd mennek ők is a levesbe.

Gábor Veress's avatar

Elképesztő és ennek az embernek (meg Netanjahu-nak) a szekerét toljuk egyedüli európai országként. A többiek pedig még ennél is rosszabbak: a velejéig korrupt ukrán gazembereket tömik ki azzal a pénzzel, amire minden országban nagy szükség lenne. Reménytelen a helyzet....

Ida's avatar

Mindenki a zsidók szekerét tolja!

Ida's avatar

Akkor mégiscsak igazat beszélt anno Kádár, hogy a világ vezetői már 2056-ig ki vannak választva! Eddig nem tudtam, hogy hogyan tudták megtenni azt - hiszen ő se a napokban mondta -, de már tudom, hogy technikailag évszázadokkal előrébb van a ds, és az időutazás, tisztánlátás, stb, is a birtokukban van! Minden amit látunk csak vetítés általuk, hogy ne tudjunk összefogni ellenük...

Sándor István's avatar

Ezért ne azt lásd amit eléd tesznek és nézel, hanem tud amit valóban tudsz.

Megjegyzés: A tudás nem elméleti, hanem egy gyakorlati dolog!

Karch Kálmán's avatar

Ezért is mondom, ha választással bármit meg lehetne változtatni, már rég betiltották volna.