3 Comments
User's avatar
Zuzanna Braun's avatar

Kellett ez a sok agysebész ide,hogy megváltozzon az emberek agya, az az a gondokodása.

2015- ben a willkommen idején a sok örömünneplőnek beszóltam, hogy fogtok ti hamarosan még sírni is, akkor elkellett meneküldöm a felháborodottak elől.

Minden voltam, csak angyalka nem.

Éva Juhászné's avatar

Sok a 206 nem! Számukra kötelezővé tenném 1-1 család befogadását és eltartását!

Vágó Jutka's avatar

már éppen ideje! az első pillanattól nem lehetett volna beengedni a migránsokat! rengeteg migráns felfordult hajóval a tengerbe, óceánokba lelték a halálukat DE mi európaiak beengedtük, hogy embereket gyilkoljanak, zabálják mielőlünk az élelmiszert! tépjék le rólam, rólunk a ruhákat! szégyen hogy ilyen eberek is léteznek! az Ő országuk HA csak 25% ban lenne civilizát, akkor maradtak volna a szülő hazájukban! ennyi esze nincs a sok "pénzéhes politikusoknak" ?????? 2026.március 27.