Ismét óriási siker a patrióta és jobboldali konzervatív erők számára ma! 389 igen, 206 nem és 32 tartózkodás mellett elfogadta az illegális migránsok kitoloncolásáról szóló törvénycsomagot
Kellett ez a sok agysebész ide,hogy megváltozzon az emberek agya, az az a gondokodása.
2015- ben a willkommen idején a sok örömünneplőnek beszóltam, hogy fogtok ti hamarosan még sírni is, akkor elkellett meneküldöm a felháborodottak elől.
már éppen ideje! az első pillanattól nem lehetett volna beengedni a migránsokat! rengeteg migráns felfordult hajóval a tengerbe, óceánokba lelték a halálukat DE mi európaiak beengedtük, hogy embereket gyilkoljanak, zabálják mielőlünk az élelmiszert! tépjék le rólam, rólunk a ruhákat! szégyen hogy ilyen eberek is léteznek! az Ő országuk HA csak 25% ban lenne civilizát, akkor maradtak volna a szülő hazájukban! ennyi esze nincs a sok "pénzéhes politikusoknak" ?????? 2026.március 27.
Kellett ez a sok agysebész ide,hogy megváltozzon az emberek agya, az az a gondokodása.
2015- ben a willkommen idején a sok örömünneplőnek beszóltam, hogy fogtok ti hamarosan még sírni is, akkor elkellett meneküldöm a felháborodottak elől.
Minden voltam, csak angyalka nem.
Sok a 206 nem! Számukra kötelezővé tenném 1-1 család befogadását és eltartását!
már éppen ideje! az első pillanattól nem lehetett volna beengedni a migránsokat! rengeteg migráns felfordult hajóval a tengerbe, óceánokba lelték a halálukat DE mi európaiak beengedtük, hogy embereket gyilkoljanak, zabálják mielőlünk az élelmiszert! tépjék le rólam, rólunk a ruhákat! szégyen hogy ilyen eberek is léteznek! az Ő országuk HA csak 25% ban lenne civilizát, akkor maradtak volna a szülő hazájukban! ennyi esze nincs a sok "pénzéhes politikusoknak" ?????? 2026.március 27.