3 Comments
User's avatar
Ida's avatar

De legalább velünk fizettetik, hogy azok ott reneszánszozzanak! Itthon is fizetjük a saját országunk tönkretételét, kirablását, népünk megsemmisítését, csak más módszerekkel! Viszont nem is teszünk ellene semmit, ahogy azok se ott! Azért szívesen megnézném, hogy mit csinálnának ilyen esetekben azokban az országokban a "migránsokkal", ahonnan ezek jöttek... Mondjuk még az is érdekes lenne, ha megkérdeznék őket, hogy ha otthon ezt tennék valami bevándorlók amit ők itt, akkor ott ők mit tennének velük...

Na, de minden a pike-i terv szerint halad, majd meglátjuk, mi lesz a vége!

Nagyváradi Józsefné's avatar

BUÉK! Egyetértek. Én is látom a migráns problémát. Toroczkai be is mutatta a határkerítésen mi folyik . Itt is ez lenne sok sok migráns csak a pénzt ott kint Németeknél,Svéseknél jobb. Többet kapnak kint. Így ezert nincs itt olyan sok migráns. Meg hát a zsidó rrneszansz miatt amit Orsós.megterrmtett itt nekik. De hát a mi cigányaink is egyre pofátlanabbak. Tehát a mi ó migránsaink is okoznak nagy beilleszkedési feladatot , nehézseget , fondot már pár száz éve. Fletó kényszrű cigány imádata után nagyon vártam Viktor helyre teszi őket. No aztán várhartam Orsóstól. Nagy csalódás volt , amikor zsidokra elmondta Isten ajándekai a cigányokra meg nem hiába született rejtett erőforrások. Nem felejtünk! Ótás kapcsán se. Mindenhol a világban kártérítést fizetnek COVID ügyben. Nálunk egy hang se nyikkanhat ilyenről. Még fel sem vetődhet a kérdés se e téren . Ott migráns gond van itt meg meg vagyunk védve a migránsoktól? Mi van a Pakisztáni érelfutárokkal? Vietnámi és ukrán Continentál gumigyár munkásaival? A kinai akkugyár kinai kiskatonáival? Mi a helyzet a kötelező gyerekoltásokkal? Amit erőszakkal beletolnak a gyerekekbe itt. Higanyt meg alumíniumot meg majom vese szövetet

. Azzal mi a helyzet ? Kilakoltatással mi a helyzez? Wölner Schadl köszi jól van. Az is felér egy törökvésszel a több százezres kilakoltatás. Soha nem fogok egy hazugra egy Magyar Pétere szavazni. Soha. De azért lássuk már - Brüsszel azaz London citybből Rothchild akar Magyarország felett diszpobálni. Vagy is a Rothchild páholy. Viszont jelen van Magyarországon az Askenázi zsidó banda Slomó meg Megyeri Nonathan, taxis Sanyáról nem.is beszelve. Vagy is a Netanjahu féle "páholy". Orbán és Netanjahu "barátsága" miatt marad Orsós. Nem kell aggódni. Gatai hóhér barazja a mi vajdánknak. Zsidó reneszanszt csinált itt, maradhat. Maradhat Orsós. Lesz eröltetet DAP. Rogán boldog lesz. Tehát is se rozsás a helyzet.. BUÉK!