Leégett templom, rakéták és "színes élmény" - A nyugat-európai szilveszter összképe videókban
Te mit szólnál, ha ilyen közegben kellene töltened családoddal az ünneplést Szegeden, Pécsett, Budapesten vagy Debrecenben? Pedig “CSAK” egyetlen rossz döntés és a következmények beláthatatlanok!
☄️ 🔥 Városkép Frankfurtban 2025.12.31. Szilveszter éjszakáján
- Te mit szólnál, ha ilyen közegben kellene töltened családoddal az ünneplést Szegeden, Pécsett, Budapesten vagy Debrecenben?
🆘 Pedig “CSAK” egyetlen rossz döntés és a következmények beláthatatlanok!
❗️ Ezt azoknak, akik szerint teljesen mindegy kik hoznak döntéseket, mit választunk, vagy éppen ki lesz az, aki Magyarország jövőjét meghatározza! (VilagHelyzete)
☄️ 🔥 Brüsszelben a helyzet csupán amiatt, hogy Marokkó győzött egy futball meccsen!
Ez nem sokszínűség, hanem a közrend teljes összeomlása és annak bizonyítéka, hogy az Európai Unió fővárosa hogyan vált az ellenőrizetlen bevándorlás következtében egy harmadik világbeli pöcegödörré!
Tűzijátékok repültek a levegőben, utcák voltak eltorlaszolva, teljes negyedek voltak megfélemlítve — mindeközben a hatóságok haboztak lépni, a média pedig enyhítette a hangnemet.
A legbeszédesebb részlet?
A marokkóiak célzottan a járókelőket és a lakások ablakait lövik, hogy “ünneplésükkel” minél nagyobb kárt okozzanak az őket befogadó lakosoknak!
A Nyugat egyre inkább kettős szabályokkal működik:
Szigorú normák a hétköznapi polgárok számára. Kifogások és tehetetlenség, amikor káosz tör ki a fővárosokban.
Közép- és Kelet-Európa lakói eközben figyelmesen követik a Nyugat-Európában lezajló eseményeket – és elutasítják ezt a modellt. Nem gyűlöletből, hanem a rend, a biztonság és a szuverenitás iránti ösztönös vágyból.
Egy társadalom, amely nem képes érvényesíteni az alapvető közrendet, nem várhat el másoktól bizalmat. De végképp semmi joga nincs, kioktatni másokat!
Egy Európa, amely normalizálja a káoszt, nem nevezheti azt haladásnak. Ezért veszíti el hitelességét a nyugati modell – nem külföldön, hanem már otthon is. Legalábbis a még józanul gondolkodó és nemzetükért dolgozó ls adózó polgárok körében…
🔥 Köln - Németország - 2025.12.31. Szilveszter éjszaka
‼️ 🤨 Eközben Kölnben, Németországban: A német streamer Kunshikitty azzal a szándékkal indul útnak, hogy megmutassa, a nők biztonságosan sétálhatnak az új külföldi férfiak által elfoglalt utcákon.
😱 Végül kétszer is megtámadják élőben az adás során ‼️ (VilagHelyzete)
🔥 Amszterdam történelmi katolikus temploma porig égett szilveszter éjjelén!
Újév után nem sokkal nagy tűz ütött ki Amszterdam történelmi Vondelkerk templomában, a lángok elborították a templom tetejét.
Az 1800-as évek végén Pierre Cuypers építész által épített egykori katolikus templom az 1970-es években bezárták, majd kulturális és rendezvényhelyszínné alakították át.
A teljes cikket fordította és szerkesztette: A VilagHelyzete alapító szerkesztő újságírója




BUÉK! Egyetértek. Én is látom a migráns problémát. Toroczkai be is mutatta a határkerítésen mi folyik . Itt is ez lenne sok sok migráns csak a pénzt ott kint Németeknél,Svéseknél jobb. Többet kapnak kint. Így ezert nincs itt olyan sok migráns. Meg hát a zsidó rrneszansz miatt amit Orsós.megterrmtett itt nekik. De hát a mi cigányaink is egyre pofátlanabbak. Tehát a mi ó migránsaink is okoznak nagy beilleszkedési feladatot , nehézseget , fondot már pár száz éve. Fletó kényszrű cigány imádata után nagyon vártam Viktor helyre teszi őket. No aztán várhartam Orsóstól. Nagy csalódás volt , amikor zsidokra elmondta Isten ajándekai a cigányokra meg nem hiába született rejtett erőforrások. Nem felejtünk! Ótás kapcsán se. Mindenhol a világban kártérítést fizetnek COVID ügyben. Nálunk egy hang se nyikkanhat ilyenről. Még fel sem vetődhet a kérdés se e téren . Ott migráns gond van itt meg meg vagyunk védve a migránsoktól? Mi van a Pakisztáni érelfutárokkal? Vietnámi és ukrán Continentál gumigyár munkásaival? A kinai akkugyár kinai kiskatonáival? Mi a helyzet a kötelező gyerekoltásokkal? Amit erőszakkal beletolnak a gyerekekbe itt. Higanyt meg alumíniumot meg majom vese szövetet
. Azzal mi a helyzet ? Kilakoltatással mi a helyzez? Wölner Schadl köszi jól van. Az is felér egy törökvésszel a több százezres kilakoltatás. Soha nem fogok egy hazugra egy Magyar Pétere szavazni. Soha. De azért lássuk már - Brüsszel azaz London citybből Rothchild akar Magyarország felett diszpobálni. Vagy is a Rothchild páholy. Viszont jelen van Magyarországon az Askenázi zsidó banda Slomó meg Megyeri Nonathan, taxis Sanyáról nem.is beszelve. Vagy is a Netanjahu féle "páholy". Orbán és Netanjahu "barátsága" miatt marad Orsós. Nem kell aggódni. Gatai hóhér barazja a mi vajdánknak. Zsidó reneszanszt csinált itt, maradhat. Maradhat Orsós. Lesz eröltetet DAP. Rogán boldog lesz. Tehát is se rozsás a helyzet.. BUÉK!
megérdemlik