Discussion about this post

User's avatar
Nagyváradi Józsefné's avatar

BUÉK! Egyetértek. Én is látom a migráns problémát. Toroczkai be is mutatta a határkerítésen mi folyik . Itt is ez lenne sok sok migráns csak a pénzt ott kint Németeknél,Svéseknél jobb. Többet kapnak kint. Így ezert nincs itt olyan sok migráns. Meg hát a zsidó rrneszansz miatt amit Orsós.megterrmtett itt nekik. De hát a mi cigányaink is egyre pofátlanabbak. Tehát a mi ó migránsaink is okoznak nagy beilleszkedési feladatot , nehézseget , fondot már pár száz éve. Fletó kényszrű cigány imádata után nagyon vártam Viktor helyre teszi őket. No aztán várhartam Orsóstól. Nagy csalódás volt , amikor zsidokra elmondta Isten ajándekai a cigányokra meg nem hiába született rejtett erőforrások. Nem felejtünk! Ótás kapcsán se. Mindenhol a világban kártérítést fizetnek COVID ügyben. Nálunk egy hang se nyikkanhat ilyenről. Még fel sem vetődhet a kérdés se e téren . Ott migráns gond van itt meg meg vagyunk védve a migránsoktól? Mi van a Pakisztáni érelfutárokkal? Vietnámi és ukrán Continentál gumigyár munkásaival? A kinai akkugyár kinai kiskatonáival? Mi a helyzet a kötelező gyerekoltásokkal? Amit erőszakkal beletolnak a gyerekekbe itt. Higanyt meg alumíniumot meg majom vese szövetet

. Azzal mi a helyzet ? Kilakoltatással mi a helyzez? Wölner Schadl köszi jól van. Az is felér egy törökvésszel a több százezres kilakoltatás. Soha nem fogok egy hazugra egy Magyar Pétere szavazni. Soha. De azért lássuk már - Brüsszel azaz London citybből Rothchild akar Magyarország felett diszpobálni. Vagy is a Rothchild páholy. Viszont jelen van Magyarországon az Askenázi zsidó banda Slomó meg Megyeri Nonathan, taxis Sanyáról nem.is beszelve. Vagy is a Netanjahu féle "páholy". Orbán és Netanjahu "barátsága" miatt marad Orsós. Nem kell aggódni. Gatai hóhér barazja a mi vajdánknak. Zsidó reneszanszt csinált itt, maradhat. Maradhat Orsós. Lesz eröltetet DAP. Rogán boldog lesz. Tehát is se rozsás a helyzet.. BUÉK!

1 more comment...

No posts

Ready for more?