„Megállítanám az iszlámot, megszüntetném a külföldi finanszírozást ebben az országban. Itt az ideje hazamenni. Nektek vannak saját otthonaitok. Nemzeti szuverenitás, biztonság és védelem."
A mi országunk már megint le van maradva vagy húsz évvel, ha nem többel, mindig fázis késésben vagyunk. Itt ha minden igaz most jönnek, ott meg most fogják talán elzavarják őket.
Ott se fogják, mert ott is éppen az a fajta uralkodik, mint nálunk, és számukra a fontos, hogy ne legyenek nemzetállamok, amelyek ellent tudnának állni nekik! Viszont azzal a néhány emberrel akik ezt tudják- fegyverek nélkül - nem megyünk semmire.
Orbán Viktor + kormánya korrupt volt,(és megjátszották menni akartak ők is) mint eddig az összes többi de
Ha egy populista / szélsőséges vezető(az EU számára) eltűnik, a mögöttes elégedetlenség és társadalmi igény ott marad és, vákuumot teremt, amit mások fognak betölteni.
Lehet igazad lesz de szerintem el fogják zavarni őket a kérdés hogy, utána mi fog jönni mennyire lesz a kormány jobb vagy átmegy totál szélső jobb-oldalba ? ez kérdéses. Végül pont azok válnak üldözötté akik foglalni jöttek? És vajon utána indul be a Közel Keletnek az Iszlamizációs irtása? Vagy tényleg az egész csak egy csitítás de nem hiszem.
Bár valahol olvastam a menekültek jól jönnének a háborúhoz és ők lennének az elsők a vágóhídra ,néha az elit gondolatai kiszámíthatatlanok éppen mikor mit szeretnének csinálni.
Egy indián prófécia szerint a harmadik vh után a félhold megszünik! Azért gondolom, hogy ez valós lesz, mert az első kettőt pontosan leírta, hogy mely országok "indították". Persze a háttérerőket nem látták, de egyébként a látható stimmelt. És azt is mondták, hogy nem tudni, hogy ez az emberiség végét, vagy egy új kezdetet fog-e hozni.
Jövendőlésnek is hívhatjuk, de eddig bejött nekik! Szerencsére az igazi Isten nem hagyott magára egy embert, vagy népet se. Azok ott pedig eleve az igazit tisztelik, és nem nyomorították őket vallásokkal, amíg meg nem jelentek ott a hódítók. A megszűnik úgy értendő, hogy nem lesz. Hogy a többi lesz-e azt nem mondták - vagy akik továbbították nem írták -, viszont a saját népükről is azt mondták, hogy kihalnak... Mármint az a törzs. De más indián törzsek is hasonló jövendőléssel vannak a saját sorsukról.
Nem tudok ehhez mit füzni, nem foglalkoztam idegen népek ,se noszradamus se más jövendóléseivel és az utóbbi 10 évben legalàbb 6-8 világvégét túléltem, úgyhogy az én szememben az ilyenekre való támaszkodás olyan mintha törött nádszàlra támaszkodnék.
Egy ilyen sülyesztőben fontosak a tiszta,erős kapaszkodók az emberi életben. Szàmomra ezért ezek nem értékek.
Az indiánok hitvilágáról és az ő sorsukról van markáns véleményem, de az nem érdekes most.
A legfontosabb az,hogy legyen világos célunk, jó kapcsolatunk a Teremtővel a többiről majd gondoskodni fog.
Úgysem tud senki se hozzàtenni se elvenni abból amit elkészített,bàrhogy erösködnek, mint a pára oszlanak majd el egyetlen szempillantásra,és nyomuk sem marad.
A vilàg àllni fog, de nem a gonosznak lett teremtve.
De te is tudod, hogy amit az uralkodók és az uralkodó osztály csinál, azt nem lehet a nép bűnének betudni. Ott se volt nagyon happy az élet régebben a plebsznek, sőt még arra is törvényt hozott a királyuk anno, hogy ha túlszaporodnak a szegények, akkor az uraknak jogukban állt írtani őket. Még mindig hatályos az a törvény. A katonák meg a zsoldjukért azt csinálnak, amit parancsba kapnak. Szóval én is reménykedem abban, amit írtál, és abban hogy nem fog összejönni nekik a tervük!
https://videa.hu/videok/film-animacio/az-ember-gyermeke-children-of-film-animacio-k54ioS6H3W59Ts27
https://hu.wikipedia.org/wiki/X-akt%C3%A1k_%E2%80%93_Sz%C3%A1llj_harcba_a_j%C3%B6v%C5%91_ellen
--------------------------------------------------
X-akták – Szállj harcba a jövő ellen
ORIGINAL TITLE = The X Files ,,Fight the Future" [Harcolj a jövőért vagy küzdj a jövöért]
Történet részlet:
,,Közben a sajtóközlemények szerint Észak-Texasban egy elszigetelt Hanta-vírus járvány ütötte fel a fejét." Woow komoly!
---------------------------------------------------
Vajon van olyan film /sorozat ahol a Bevándorlás probléma bele volt rakva a történetbe ?
EGY LLM (AI) modeltől is megkérdeztem elvileg pl Az ember gyermeke
𝑫𝒆 𝒗𝒂𝒍𝒂𝒌𝒊 𝒏𝒆𝒎 𝒕𝒖𝒅 𝒆𝒍ő𝒃𝒃𝒊𝒕 𝒗𝒂𝒈𝒚 𝒎á𝒔𝒕 ? (Mert sok real opciót választ azért kihagynak ezek a modellek)
Itt Az ember gyermeke:, 2006-ban készült film: https://videa.hu/videok/film-animacio/az-ember-gyermeke-children-of-film-animacio-k54ioS6H3W59Ts27
Legalább 15 éve láttam Az ember gyermeke c. filmet! Ha jól emlékszem, 2027-ben játszódik.
Megdöbbentő!
A mi országunk már megint le van maradva vagy húsz évvel, ha nem többel, mindig fázis késésben vagyunk. Itt ha minden igaz most jönnek, ott meg most fogják talán elzavarják őket.
Ott se fogják, mert ott is éppen az a fajta uralkodik, mint nálunk, és számukra a fontos, hogy ne legyenek nemzetállamok, amelyek ellent tudnának állni nekik! Viszont azzal a néhány emberrel akik ezt tudják- fegyverek nélkül - nem megyünk semmire.
𝙃𝙖 𝙚𝙡𝙩á𝙫𝙤𝙡í𝙩𝙤𝙙 𝙖 𝙡𝙚𝙜𝙝𝙖𝙣𝙜𝙤𝙨𝙖𝙗𝙗 𝙚𝙧ő𝙩 𝙖 𝙝𝙚𝙡𝙮é𝙗𝙚 10 𝙢á𝙨𝙞𝙠 𝙟ö𝙣 𝙚𝙯𝙩 ő𝙠 𝙞𝙨 𝙩𝙪𝙙𝙟á𝙠.
Orbán Viktor + kormánya korrupt volt,(és megjátszották menni akartak ők is) mint eddig az összes többi de
Ha egy populista / szélsőséges vezető(az EU számára) eltűnik, a mögöttes elégedetlenség és társadalmi igény ott marad és, vákuumot teremt, amit mások fognak betölteni.
𝑬𝒛𝒕 𝒕𝒖𝒅𝒕á𝒌 𝒏𝒂𝒈𝒚𝒐𝒏 𝒋ó𝒍 é𝒔 𝒆𝒛 𝒗𝒐𝒍𝒕 𝒂 𝒄é𝒍.
És azt is tudták ami ez után jön?
Minimum 10 évvel de maximum 50 évvel előre .......
Nem mindig sikerül a tervük....
De javarészt a problémát a megoldással egybecsomagolva ők generálják.
Tudják persze, azért iparkodnak kiirtani és nyomorba dönteni minél több embert..
Lehet igazad lesz de szerintem el fogják zavarni őket a kérdés hogy, utána mi fog jönni mennyire lesz a kormány jobb vagy átmegy totál szélső jobb-oldalba ? ez kérdéses. Végül pont azok válnak üldözötté akik foglalni jöttek? És vajon utána indul be a Közel Keletnek az Iszlamizációs irtása? Vagy tényleg az egész csak egy csitítás de nem hiszem.
Bár valahol olvastam a menekültek jól jönnének a háborúhoz és ők lennének az elsők a vágóhídra ,néha az elit gondolatai kiszámíthatatlanok éppen mikor mit szeretnének csinálni.
𝐏𝐞𝐫𝐬𝐳𝐞 𝐚 𝐟ő 𝐜é𝐥 𝐚 𝐧é𝐩𝐞𝐬𝐬é𝐠 𝐥𝐞𝐜𝐬𝐮𝐩𝐚𝐬𝐳í𝐭á𝐬𝐚 𝐧𝐞𝐦 𝒗á𝒍𝒕𝒐𝒛𝒐𝒕𝒕.
𝐏𝐞𝐫𝐬𝐳𝐞 𝐚 𝐦𝐞𝐠𝐨𝐥𝐝á𝐬𝐭 𝐦𝐞𝐠𝐢𝐧𝐭 𝐭ő𝐥ü𝐤 𝐤𝐚𝐩𝐣𝐮𝐤 𝒂 𝒑𝒓𝒐𝒃𝒍é𝒎á𝒗𝒂𝒍 𝒆𝒈𝒚ü𝒕𝒕......
Egy indián prófécia szerint a harmadik vh után a félhold megszünik! Azért gondolom, hogy ez valós lesz, mert az első kettőt pontosan leírta, hogy mely országok "indították". Persze a háttérerőket nem látták, de egyébként a látható stimmelt. És azt is mondták, hogy nem tudni, hogy ez az emberiség végét, vagy egy új kezdetet fog-e hozni.
A félhold nem megszűnik, hanem hitre tér vègre.
Indián prófécia? Ez nekem kocka alakú körnek tünik.
Fog folytatódni a földi élet ès szebb lesz mint valaha,de csak keveseknek adatik meg.
Jövendőlésnek is hívhatjuk, de eddig bejött nekik! Szerencsére az igazi Isten nem hagyott magára egy embert, vagy népet se. Azok ott pedig eleve az igazit tisztelik, és nem nyomorították őket vallásokkal, amíg meg nem jelentek ott a hódítók. A megszűnik úgy értendő, hogy nem lesz. Hogy a többi lesz-e azt nem mondták - vagy akik továbbították nem írták -, viszont a saját népükről is azt mondták, hogy kihalnak... Mármint az a törzs. De más indián törzsek is hasonló jövendőléssel vannak a saját sorsukról.
Nèzd kedves Ida!
Nem tudok ehhez mit füzni, nem foglalkoztam idegen népek ,se noszradamus se más jövendóléseivel és az utóbbi 10 évben legalàbb 6-8 világvégét túléltem, úgyhogy az én szememben az ilyenekre való támaszkodás olyan mintha törött nádszàlra támaszkodnék.
Egy ilyen sülyesztőben fontosak a tiszta,erős kapaszkodók az emberi életben. Szàmomra ezért ezek nem értékek.
Az indiánok hitvilágáról és az ő sorsukról van markáns véleményem, de az nem érdekes most.
A legfontosabb az,hogy legyen világos célunk, jó kapcsolatunk a Teremtővel a többiről majd gondoskodni fog.
Úgysem tud senki se hozzàtenni se elvenni abból amit elkészített,bàrhogy erösködnek, mint a pára oszlanak majd el egyetlen szempillantásra,és nyomuk sem marad.
A vilàg àllni fog, de nem a gonosznak lett teremtve.
Pedig lesznek nemzetállamok,és fegyver nélkül is van győzelem.
Vannak jobb fegyvereink, mint nekik, hisz ezt tudod.
Az Angolok most abból a gyarmattartàsukban èlt szenyböl kicsit ihatnak.
Emlèkezz pld;arra,hogy bántak
a szentföldön a ràjuk testált lakosokkal, most akkor ezt nem joggal kapják?
Ezzel együtt kivànom,hogy békében éljenek,de hát most nem az írekkel,hanem saját hazàjukért kell csatázzanak.
Most a multat, hogy régen mi volt nem érdemes kivetíteni, mert ez nem egy kémcsöben megismételhető vegytiszta folyamat.
Változik a folyó medre. Ezért nem tudsz ugyanabba a folyóba 2 x lépni.
A törtènelem folyama is màst hoz mindíg.
Nincs két egyforma nap.
Ne aggodalmaskodj a holnap felől,mikor a következő órát se látod.
De te is tudod, hogy amit az uralkodók és az uralkodó osztály csinál, azt nem lehet a nép bűnének betudni. Ott se volt nagyon happy az élet régebben a plebsznek, sőt még arra is törvényt hozott a királyuk anno, hogy ha túlszaporodnak a szegények, akkor az uraknak jogukban állt írtani őket. Még mindig hatályos az a törvény. A katonák meg a zsoldjukért azt csinálnak, amit parancsba kapnak. Szóval én is reménykedem abban, amit írtál, és abban hogy nem fog összejönni nekik a tervük!