Veronika Rogowska megkérdezte Tommy Robinsont a szombati hatalmas londoni patrióta tüntetés során:
- „Mit tenne, ha az Egyesült Királyság miniszterelnöke lenne?“
Tommy Robinson:
„Megállítanám az iszlámot, megszüntetném a külföldi finanszírozást ebben az országban.
Az összes migránst kiűzném a szállodákból és katonai erővel visszaküldeném őket. Bevezetném a visszavándorlási politikát.
Eljött az idő, hogy sok muszlim elmenjen. Itt az ideje hazamenni. Nektek vannak saját otthonaitok. Ez a mi otthonunk. Többé nem tűrjük ezeket a változásokat. Az embereknek elege van belőle.
Nemzeti szuverenitás, biztonság és védelem. Igen, mi is belefáradtunk ebbe. És a nemzeti identitás a legfontosabb. Köszönöm.“
❗️ Utcára vonultak a brit hazafiak! Hatalmas patrióta tüntetés zajlik most Londonban! - írtam tegnap nektek Telegramon és X-en.
🆘 A hagyományos média fészkelődik, miközben nézik, hogy több tízezer brit patrióta vonult ma Londonban a Parlament tér felé. Eközben Keir Starmer csúfos vereséget szenvedett az önkormányzati választásokon és Anglia kormányzási válságban szenved...
Ez vajon egy forradalom kezdete vagy minden megy tovább?
Fordította és szerkesztette: A VilagHelyzete alapító szerkesztő újságírója










