0:00
/

Kemény választ adott Tommy Robinson: „Mit tenne, ha az Egyesült Királyság miniszterelnöke lenne?“ - Videó

„Megállítanám az iszlámot, megszüntetném a külföldi finanszírozást ebben az országban. Itt az ideje hazamenni. Nektek vannak saját otthonaitok. Nemzeti szuverenitás, biztonság és védelem."

Veronika Rogowska megkérdezte Tommy Robinsont a szombati hatalmas londoni patrióta tüntetés során:

- „Mit tenne, ha az Egyesült Királyság miniszterelnöke lenne?“

Tommy Robinson:

„Megállítanám az iszlámot, megszüntetném a külföldi finanszírozást ebben az országban.

Az összes migránst kiűzném a szállodákból és katonai erővel visszaküldeném őket. Bevezetném a visszavándorlási politikát.

Eljött az idő, hogy sok muszlim elmenjen. Itt az ideje hazamenni. Nektek vannak saját otthonaitok. Ez a mi otthonunk. Többé nem tűrjük ezeket a változásokat. Az embereknek elege van belőle.

Nemzeti szuverenitás, biztonság és védelem. Igen, mi is belefáradtunk ebbe. És a nemzeti identitás a legfontosabb. Köszönöm.“

❗️ Utcára vonultak a brit hazafiak! Hatalmas patrióta tüntetés zajlik most Londonban! - írtam tegnap nektek Telegramon és X-en.

🆘 A hagyományos média fészkelődik, miközben nézik, hogy több tízezer brit patrióta vonult ma Londonban a Parlament tér felé. Eközben Keir Starmer csúfos vereséget szenvedett az önkormányzati választásokon és Anglia kormányzási válságban szenved...

Ez vajon egy forradalom kezdete vagy minden megy tovább?

Fordította és szerkesztette: A VilagHelyzete alapító szerkesztő újságírója

Kapcsolódó VilagHelyzete-cikkek:

Share

Leave a comment

Discussion about this video

User's avatar

Ready for more?