Nyugat-Európa-szerte a migránsok gyújtogatásokkal csalogatják csapdába a tűzoltókat. Ezután a tetőkről kövekkel, molotov-koktélokkal és tűzijátékokkal dobálják őket. De a rendőröket és mentőket is!
Valóban vissza kellene küldeni őket, oda ahonnan jöttek, de az is lehet, hogy fel vannak bérelve.
Valóban vissza kellene küldeni őket, oda ahonnan jöttek, de az is lehet, hogy fel vannak bérelve.