Discussion about this post

User's avatar
Karch Kálmán's avatar

Remélhetőleg lesz annyi EP képviselő, akikben még dolgozik a becsület legkisebb szikrája, hogy Ursulát nem választják újra. Mehet(ne) végre a politika pöcegödrébe.

Éva Juhászné's avatar

Ugyan, amennyiben az összes képviselő aki a tőlünk ellopott pénzből dőzsöl, dőzsölt ,mind felelősségre lenne vonható, nagyon kis létszámú maradna az EP.

Csendben jegyzem meg részemről az is elég lenne.

4 more comments...

No posts

Ready for more?