A brazil nagyváros kegyetlen harcok színterévé vált a rendfenntartók és a drogkartellek között. A város megbénult — az utakat égő barikádok zárják el, a banditák FPV drónokat használnak.
Mindenki benne van a drogháborúban, a rendőrségtől kezdve, a politikai felső szintekig. Ezt már több film is bemutatta, sok esetben valós megtörtént események feldolgozásával. Szóval, nehogy azt higgyük, hogy itt valódi rendrakásról van szó, csak a drog kézben tartásáról, hogy ki uralja a drog-piacot. A helyzet Mexikóban is ugyanez. Amíg van kereslet, addig van kínálat is. Majd ha ez megfordul, vagyis nem lesz rá kereslet, akkor magától megoldódik a helyzet. Na az lesz még soká.
Mindenki benne van a drogháborúban, a rendőrségtől kezdve, a politikai felső szintekig. Ezt már több film is bemutatta, sok esetben valós megtörtént események feldolgozásával. Szóval, nehogy azt higgyük, hogy itt valódi rendrakásról van szó, csak a drog kézben tartásáról, hogy ki uralja a drog-piacot. A helyzet Mexikóban is ugyanez. Amíg van kereslet, addig van kínálat is. Majd ha ez megfordul, vagyis nem lesz rá kereslet, akkor magától megoldódik a helyzet. Na az lesz még soká.
Ja igen néha kell egy kis erődemonstráció és ennyi. Ezt tök jól leírtad...... Ha nagyon nagy a probléma akkor lépnek és ha átlép egy bizonyos határt.
"𝐀 𝐡𝐚𝐭ó𝐬á𝐠𝐨𝐤 𝐬𝐳𝐞𝐫𝐢𝐧𝐭 𝐚 𝐦ű𝐯𝐞𝐥𝐞𝐭 𝐜é𝐥𝐣𝐚 𝐞𝐠𝐲 𝐛ű𝐧𝐬𝐳𝐞𝐫𝐯𝐞𝐳𝐞𝐭 „𝐭𝐞𝐫ü𝐥𝐞𝐭𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐣𝐞𝐬𝐳𝐤𝐞𝐝é𝐬é𝐧𝐞𝐤 𝐦𝐞𝐠𝐚𝐤𝐚𝐝á𝐥𝐲𝐨𝐳á𝐬𝐚” 𝐯𝐨𝐥𝐭." -> Hát igen itt le is írja a lényeget !
isten városa
"a banditák FPV drónokat használnak"
Zselé biztosította magának az "isa pur" ((nem, nem! nem a "homu"!!!) hosszútávú utánpótlását...