Donald Trump elnök bejelentette, hogy 2025. november 1-jétől 100%-os vámot vet ki a kínai árukra, válaszul arra, amit ő Peking „rendkívül agresszív” új kereskedelmi korlátozásainak nevezett
donald duck csak azt éri el,hogy drágák lesznek a mindennapi eszközök a jenki birodalomban - mert otthon nem fognak odaállni dolgozni kétkezi munkának a lazasághoz szokott workerek utódai. amerikát újra meg kell tanítani dolgozni hozzá!baj van a trump towerben - szoftverhibás.
Hallatlan! Van, aki példátlanul és erkölcsi szégyen nélkül viszonyul a nagy süsühöz! Ráadásul rendkívül agresszív módon van képe és bátorsága a saját érdekei szerint cselekedni!
Nem teljesen, hiszen az igen hasznos tápanyagforrás a növényeknek. Néhány helyen, meg annak a tűzénél főznek.. Nem is gondolom tovább, mert még a végén kiderül, hogy megsértetted a marhaszart... :)
donald duck csak azt éri el,hogy drágák lesznek a mindennapi eszközök a jenki birodalomban - mert otthon nem fognak odaállni dolgozni kétkezi munkának a lazasághoz szokott workerek utódai. amerikát újra meg kell tanítani dolgozni hozzá!baj van a trump towerben - szoftverhibás.
Hallatlan! Van, aki példátlanul és erkölcsi szégyen nélkül viszonyul a nagy süsühöz! Ráadásul rendkívül agresszív módon van képe és bátorsága a saját érdekei szerint cselekedni!
"Trump Kína lépését „a nemzetközi kereskedelemben teljesen példátlannak” és „más nemzetekkel való kapcsolatokban erkölcsi szégyennek” nevezte."
Ja, te meg aztán érted is az erkölcs és a szégyen fogalmát! És a példátlan-ét is!
Ez egy marhaszar
Nem teljesen, hiszen az igen hasznos tápanyagforrás a növényeknek. Néhány helyen, meg annak a tűzénél főznek.. Nem is gondolom tovább, mert még a végén kiderül, hogy megsértetted a marhaszart... :)