0:00
/

A legjobb 5 perces összefoglalót adja Dr.Bogár László arról, mi történt Magyarországon geopolitikai és háttérhatalmi szempontból! - Videó

Miért kerül Magyarország minden eddiginél rosszabb és elkerülhetetlenebb helyzetbe Európa kifosztásának folyamatában?

A legjobb 5 perces összefoglalót adja Dr.Bogár László arról, mi történt Magyarországon geopolitikai és háttérhatalmi szempontból! - Videó

Mi a magyar ma?

Ha nem vesszük tudomásul, hogy a külpolitika egyben belpolitika is – mivel a globális háttérerő mindig kiszivattyúzná a nemzeti javakat, a különböző kormányok pedig ennek vagy teljes, vagy csak részleges végrehajtói –, nos, ha mindezt figyelmen kívül hagyjuk, akkor nem tudjuk sem megmagyarázni a jelenlegi folyamatokat, sem megvédeni önmagunkat és a nemzetünket. Erről is beszélt a Nem píszí című műsorban Boros Imre közgazdász és Bogár László közgazdász Virághalmy Sarolta szerkesztő-műsorvezetővel.

- A magyar választók hazai ügyekről szavaztak anélkül, hogy felismerték volna, hogy a tét globális és geopolitikai.

- A Fidesz-kormány Magyarországot 16 év alatt a felívelő világrend nyertes oldalára manőverezte, az USA, Kína és Oroszország mellé.

- Az új kormány visszahúzza Magyarországot a szétesőben lévő EU-ba éppen akkor, amikor az szétesik és a felívelő világrend megszilárdul. Ebből a most létrejövő világrendből az új vezetés Magyarországot globalista beágyazódása és gazdái miatt végképp visszahúzza a hanyatló és önmaga ellenségeként viselkedő világrendbe, ami az Európai Unió és az USA balliberális demokrata párti irányzata képvisel.

- Ez szörnyű Európának, mert Magyarország a „lépőköve” lehetett volna a világrendbe való visszatéréshez; ezen dolgoztunk sokan közülünk itthon.

- A most Budapesten kibontakozó vulgáris „jakobinizmus” - amit Magyar Péter személye ábrázol - azt kockáztatja, hogy beágyazódik és totalitássá válik, mert ennek a rossz stratégiai lépésnek a következményei hetek múlva nyilvánvalóvá válnak, ahogy először az üzemanyag fogy el, majd később Európa súlyos gazdasági válsággal küzd majd.

Ott válik majd világossá, mit is vesztettünk el. Sajnos hosszú út vezet lefelé.

Érdemes, sőt ajánlott megnézni a teljes adást!

Szerkesztette: A VilagHelyzete alapító szerkesztő újságírója

Share

Leave a comment

Discussion about this video

User's avatar

Ready for more?